ZAPRASZAMY NA TRENINGI:

w CENTRUM SPORTOWYM "HERKULES"
ul. Wieniawskiego 10A - 14B w Darłowie

TRENINGI DLA DZIECI:

poniedziałki i środy godz. 17:20

TRENINGI DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH:

poniedziałki, środy, piątki godz. 18:00

ZAPISY PRZED KAŻDYM TRENINGIEM

informacje tel. kom. 506 242 714
e-mail: ashihara-karate@o2.pl

 

ZAPRASZAMY:

- dzieci,
- młodzież,
- dorosłych,
- wiek bez ograniczeń.

PRZYJDŹ ! ZOBACZ ! SPRÓBUJ !

 

              www.silownia.darlowo.info

 

PROPONUJEMY:
- podnoszenie ogólnej sprawności fizycznej,
- trening Ashihara Karate, Ju Jitsu, Grappling i Kobudo,
- znajomości, przyjaźnie, ciekawe imprezy,
- kursy instruktorskie, samoobrony,
- egzaminy na stopnie szkoleniowe Ashihara Karate i Ju Jitsu,
- zgrupowania, turnieje krajowe i zagraniczne,
- obozy letnie, zimowe, zdrowie i kondycję.

 

ASHIHARA KARATE - dla dzieci to wspaniała zabawa, nauka podstaw karate, likwidacja wad postawy i świetny rozwój fizyczny.

 

ASHIHARA KARATE - dla młodzieży i dorosłych to kwalifikowany trening karate, mocny akcent sprawnościowy, dużo elementów samoobrony.

 

ASHIHARA KARATE - jest sztuką walki dla wszystkich:
- charakteryzuje się naturalnymi ruchami i oddychaniem,
- dużą szybkością zadawanych ciosów i kopnięć,
- twardymi i miękkimi blokami,
- unikalną strategią walki - SABAKI,
- kata są bardzo proste, dynamiczne, wzięte z realnego życia i   zawsze trenowane pomiędzy partnerami.

 

ASHIHARA KARATE - to dynamiczny i kompleksowy styl Karate Full Contact z rzutami i dźwigniami, który nie posiada granic technicznych i jest ciągle rozwijany.

 

PROPONUJEMY TAKŻE TRENINGI W GRUPIE
THAI - KICK - BOXING, K1, MMA

 

THAI - BOXING - jest to dyscyplina łącząca elementy Boksu,
Kick-Boxingu i Muay-Thai
czyli tylko stylów uderzeniowych.
Najpopularniejszą organizacją zrzeszającą "uderzaczy" jest K1.

 

MMA - Mixed Martial Arts (Mieszane Sztuki Walki) - jest to mieszanka Boksu, Muay-Thai, Zapasów, Ju-Jitsu.

 

 

ZAJĘCIA PROWADZĄ:

SHIHAN DARIUSZ WINIARSKI - 5 dan Karate i Ju Jitsu,
główny szkoleniowiec Polskiej Organizacji Ashihara Karate
instruktor sportu Karate i Ju Jitsu, wielokrotny medalista Pucharów Pomorza, Polski i Europy w Sztukach Walki
zobacz: www.ashihara-karate.afr.pl/mistrzowie.htm#03
oraz SENSEI ZBIGNIEW PAJEWSKI - 2 dan

 

SEZON STARTOWY 1989 rok

Turniej Kyokushin Karate - Darłowo 18.12.1989 r.
1 miejsce - drużynowo

SEZON STARTOWY 1990 rok

Okręgowy Turniej Kyokushin Karate - Darłowo 21.01.1990 r.
1 miejsce - drużynowo
Okręgowy Turniej Kyokushin Karate - Darłowo 29.04.1990 r.
1 miejsce - drużynowo

SEZON STARTOWY 1994 rok

Międzynarodowy Turniej Seitedo Karate - Wadowice 12.06.1994 r.
4 miejsce - Dariusz Winiarski (kumite seniorów do 80 kg)

SEZON STARTOWY 1995 rok

Puchar Polski Seitedo Karate - Grudziądz 1-3.12.1995 r.
1 miejsce - Anna Iwańska (kat. seniorek)

SEZON STARTOWY 1997 rok

Pomorski Turniej Seitedo Karate - Darłowo 16.03.1997 r.
1 miejsce - drużynowo
Mistrzostwa Pomorza Seitedo Karate - Darłowo 18.05.1997 r.
1 miejsce - drużynowo
Mistrzostwa Polski Seitedo Karate - Krotoszyn 31.05.1997 r.
3 miejsce - Beata Sibiak (kat. seniorek)

SEZON STARTOWY 1998 rok

Turniej Ashihara Karate - Jarosławiec 28.01.1998 r.
1 miejsce - drużynowo
Ogólnopolski Turniej Ashihara Karate - Darłowo 15.03.1998 r.
1 miejsce - drużynowo

SEZON STARTOWY 1999 rok

Okręgowy Turniej Ashihara Karate - Dąbki 30.03.1999 r.
1 miejsce - drużynowo

SEZON STARTOWY 2000 rok

I Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate - Darłówko 02.04.2000 r.
1 miejsce - drużynowo

SEZON STARTOWY 2001 rok

II Otwarte Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate - Darłówko
18.03.2001 r.

1 miejsce - drużynowo
Turniej Ashihara Karate - Darłowo 28.05.2001 r.
1 miejsce - drużynowo
Okręgowy Turniej Ashihara Karate - Kopnica 18.06.2001 r.
1 miejsce - drużynowo
Okręgowy Turniej Ashihara Karate - Kopnica 16.11.2001 r.
3 miejsce - drużynowo
I Puchar Pomorza Ashihara Karate - Jeżyczki 19.12.2001 r.
3 miejsce - drużynowo

SEZON STARTOWY 2002 rok

Okręgowy Turniej Ashihara Karate - Stary Jarosławiec 29.01.2002 r.
4 miejsce - drużynowo
III Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate - Stary Jarosławiec
24.02.2002 r.

3 miejsce - drużynowo
Okręgowy Turniej Ashihara Karate - Darłowo 22.04.2002 r.
2 miejsce - drużynowo
Okręgowy Turniej Ashihara Karate - Kopnica 12.06.2002 r.
2 miejsce - drużynowo
II Puchar Pomorza Ashihara Karate - Stary Jarosław 15.12.2002 r.
1 miejsce - drużynowo

SEZON STARTOWY 2003 rok

Okręgowy Turniej Ashihara Karate - Iwięcino 01.06.2003 r.
2 miejsce - drużynowo
IV Otwarte Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate - Sianów 13.04.2003 r.
4 miejsce - drużynowo
Okręgowy Turniej Ashihara Karate - Iwięcino 01.06.2003 r.
2 miejsce - drużynowo
Letni Obozowy Turniej Ashihara Karate - Darłowo 24.08.2003 r.
2 miejsce - drużynowo
III Otwarty Puchar Pomorza Ashihara Karate - Malechowo 16.11.2003 r.
2 miejsce - drużynowo
I Otwarty Puchar Polski Ashihara Karate - Malechowo 14.12.2003 r.
1 miejsce - drużynowo

SEZON STARTOWY 2004 rok

Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kyokushin Karate - Poznań 30.05.2004 r.
2 miejsce - Roman Łanik (kat. seniorów do 70 kg)
6 miejsce - Karol Kaczanowicz (kat. juniorów do 60 kg)
II Otwarty Puchar Szkoły Oyama Karate ,,COBRA - KAI,, - Proszowice 06.06.2004 r.
2 miejsce - Maciej Łuczkow (kat. open do 14 lat) - semi - knockdown
3 miejsce - Karol Kaczanowicz (kat. open do 14 lat) - semi - knockdown
4 miejsce - Roman Łanik (kat. seniorów do 70 kg) - semi - knockdown
3 miejsce - Maciej Łuczkow (kat. open do 14 lat) - sumo - grappling
IV Puchar Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 24.10.2004 r.
1 miejsce - drużynowo
XII Międzynarodowy Turniej ,,HOLLAND OYAMA CUP,, - Rotterdam 07.11.2004 r.
2 miejsce - Bogumiła Wicher (kat. kobiet do 60 kg)
II Otwarty Puchar Polski Ashihara Karate - Darłówko 27-28.11.2004 r.
2 miejsce - drużynowo
V Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Karate Kontaktowego
- Bielsko Biała 11-12.12.2004 r.

2 miejsce - Bogumiła Wicher (kat. seniorek - 65 kg)
6 miejsce - Karol Kaczanowicz (kat. juniorów do 60 kg)
Mistrzostwa Makroregionu Pomorskiego Kyokushin Karate - Toruń 18.12.2004 r.
1 miejsce - Karol Kaczanowicz (kat. juniorów do 50 kg)
2 miejsce - Bogumiła Wicher (kat. seniorek do 60 kg)
4 miejsce - Maciej Łuczkow (kat. Juniorów do 70 kg)

SEZON STARTOWY 2005 rok

V Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 06.02.2005 r.
1 miejsce - drużynowo
Okręgowy Turniej Ashihara Karate - Darłowo 13.03.2005 r.
1 miejsce - drużynowo
XV Mistrzostwa Europy Full Contact Karate - Haga 20.03.2005 r. (Holandia)
3 miejsce - Bogumiła Wicher (kat. - 65 kg)
Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin ,,Baltic Cup,, - Gdańsk 09.04.2005 r.
3 miejsce - Bogumiła Wicher (kat. open kobiet)
4 miejsce - Tomasz Mieczkowski (kat. seniorów 80 kg)
III Otwarty Puchar Polski Ashihara Karate - Darłówko 23-24.04.2005 r.
1 miejsce - drużynowo
Pomorski Turniej Kata - Ashihara Karate - Darłowo 29.05.2005 r.
1 miejsce - drużynowo
Ogólnopolski Turniej Walki Grappling - Darłówko 03.08.2005 r.
3 miejsce - drużynowo
Okręgowy Turniej Ashihara Karate - Darłówko 02.10.2005 r.
1 miejsce - drużynowo
I Otwarte Mistrzostwa w Kata i Walkach Reżyserowanych - Mielno 22.10.2005 r.
4 miejsce - Karol Kaczanowicz (kat. juniorów do 14 lat)
Międzynarodowy Turniej Szwecji Full Contact Karate - Uppsala 12.11.2005 r. (Szwecja)
3 miejsce - Bogumiła Wicher (kat. 60 kg)
V Mikołajkowy Turniej Kata - Mielno 11.12.2005 r.
4 miejsce - Maciej Łuczkow (kat. juniorów do 14 lat)
V Puchar Pomorza Ashihara Karate - Jarosławiec 18.12.2005 r.
1 miejsce - drużynowo

SEZON STARTOWY 2006 rok

IV Otwarty Turniej ,,Smoka,, - Oyama Karate - Warszawa 11.02.2006 r.
3 miejsce - Bogumiła Wicher (kat. - 65 kg)
VI Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate -Darłowo 05.03.2006 r.
1 miejsce - drużynowo
IV Międzynarodowy Puchar Polski Ashihara Karate - Darłówko
8-9.04.2006 r.

1 miejsce - drużynowo kat. sumo - grappling
1 miejsce - drużynowo kat. walk sportowych karate
X Otwarty Turniej w Kata - Mielno 10 - 11.06.2006 r.
2 miejsce - Piotr Gzieło (kat. 11 - 12 lat)
4 miejsce - Jakub Nowak (kat. do 8 lat)
5 miejsce - drużynowo
Okręgowy Turniej Ashihara Karate - Darłówko 08.10.2006 r.
1 miejsce - drużynowo
Mistrzostwa Polski Seniorów w Ju Jitsu - Mysłowice 21.10.2006 r.
5 miejsce - Bogumiła Wicher (kat.- 62 kg)
VI Puchar Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 03.12.2006 r.
1 miejsce - drużynowo
VI Otwarty Turniej w Kata - Mielno 10.12.2006 r.
1 miejsce - Jakub Nowak (kat. od 8 lat)
4 miejsce - Bartosz Grywiński (kat. 11 - 12 lat)

SEZON STARTOWY 2007 rok

VII Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 25.03.2007 r.
1 miejsce - drużynowo
V Otwarty Puchar Polski Ashihara Karate - Darłowko 21-22.04.2007 r.
1 miejsce - drużynowo kat. sumo - grappling
1 miejsce - drużynowo kat. walk sportowych karate
XI Otwarty Turniej w Kata i Walk na Tarczach - Mielno 09.06.2007 r.
2 miejsce - Jakub Nowak (kat. walk na tarczach chłopców do 8 lat)
3 miejsce - Bartosz Janecki (kat. walk na tarczach chłopców do 8 lat)
3 miejsce - Dominika Grylewicz (kat. walk na tarczach dziewcząt do 8 lat)
Międzynarodowy Turniej Ashihara Karate - Darłowo 10.10.2007 r.
1 miejsce - drużynowo
Międzynarodowy Turniej Kyokushin BudoKai - Choszczno 01.12.2007 r.
1 miejsce - Katarzyna Majkowska (kat. kadet kumite)
1 miejsce - Piotr Gizeło (kat. junior młodszy kumite)
2 miejsce - Zuzanna Smulska (kat. młodzik kumite)
VII Puchar Pomorza Ashihara Karate - Słupsk 18.12.2007 r.
1 miejsce - drużynowo
VII Otwarty Turniej w Kata oraz Walki na Tarczach - Mielno 29.12.2007 r.
1 miejsce - Piotr Gzieło (kat. kata do 14 lat)
1 miejsce - Dominika Grylewicz (kat. kata dziewcząt do 8 lat)

1 miejsce - Piotr Gzieło (kat. walk na tarczach do 14 lat)
1 miejsce - Dominika Grylewicz (kat. walk na tarczach dziewcząt do 8 lat)
2 miejsce - Katarzyna Majkowska (kat. walk na tarczach dziewcząt do 12 lat)

Najlepszy zawodnik turnieju: Piotr Gzieło
3 miejsce drużynowo

SEZON STARTOWY 2008 rok

VIII Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 16.03.2008 r.
1 miejsce - drużynowo
Mistrzostwa Polski Kyokushin Budo Kai - Poznań 19.04.2008 r.
1 miejsce - Wiktor Jankowski (kat. knockdown seniorów + 80 kg)
VI Otwarty Puchar Polski Ashihara Karate - Darłówko 26-27.04.2008 r.
1 miejsce - drużynowo kumite
1 miejsce - drużynowo sumo - grappling
1 miejsce - drużynowo kata
1 miejsce - drużynowo kihon
XII Wszechstylowy Turniej Karate - Mielno 31.05.-01.06.2008 r.
Konkurencja kata
1 miejsce - Dominika Grylewicz (kat. do 10 lat)
2 miejsce - Daniel Głębocki (kat. do 8 lat)
2 miejsce - Piotr Gzieło (kat. do14 lat)
Konkurencja walk na tarczy
1 miejsce - Piotr Gzieło (kat. do 14 lat)
2 miejsce - Daniel Głębocki (kat. do 8 lat)
3 miejsce - Katarzyna Majkowska (kat. do 12 lat)
3 miejsce - Marcin Głębocki (kat. do 12 lat)
Konkurencja semi - knockdown
1 miejsce - Piotr Gzieło (kat. 14 -16 lat)

3 miejsce drużynowo

Mistrzostwa Europy Kyokushin Budokai - Berlin 30-31.05.2008 r.
6 miejsce - Bartosz Fieducik (kat. knockdown seniorów + 80 kg)

Okręgowy Turniej Ashihara Karate - Darłówko 12.10.2008 r.
2 miejsce - drużynowo

Puchar Polski Ju Jitsu i Karate (PFSzWiSO) - Łodygowice 15.11.2008 r.
3 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata senior)
4 miejsce - Tomasz Grabowski (kat. kata senior)
4 miejsce - Tomasz Grabowski (kat. semi - contact karate - 85 kg)
II Międzynarodowy Turniej Kyokushin BudoKai Choszczno 06.12.2008 r.
2 miejsce - Marcin Głebocki (kat. kadet - 40 kg semi - knockdown)
2 miejsce - Katarzyna Majkowska (kat. młodzik +40 kg semi - knockdown)
VIII Puchar Pomorza Ashihara Karate - Słupsk 16.12.2008 r.
1 miejsce - drużynowo
Najlepszy zawodnik - Norbert Bażycki
Najlepsza zawodniczka - Dominika Grylewicz

SEZON STARTOWY 2009 rok

IX Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 22.03.2009 r.
2 miejsce - drużynowo
Najlepsza zawodniczka - Wiktoria Witkowska

V Ogólnopolski Puchar Podbeskidzia Ju Jitsu i Karate - Żywiec
28.03.2009 r.

1 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata senior)
VII Otwarty Puchar Polski Ashihara Karate - Darłówko 25-26.04.2009 r.
1 miejsce - drużynowo kata
1 miejsce - drużynowo kihon
2 miejsce - drużynowo sumo - grappling
3 miejsce - drużynowo kumite
Turniej Sumo-Grappling i Kihon Ashihara Karate - Darłówko 31.05.2009 r.
2 miejsce - drużynowo
Otwarty Turniej Kyokushin - Kan Karate - Reda 06.06.2009 r.
2 miejsce - Bartosz Fieducik (kat. knockdown seniorów + 80 kg)
Okręgowy Turniej Ashihara Karate - Darłowo 12.10.2009 r.
1 miejsce - drużynowo
Puchar Polski Karate - Ju Jitsu (PFSzWiSO) - Łodygowice 14.11.2009 r.
2 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata senior)
3 miejsce - Maciej Bukowski (kat. kata senior)
4 miejsce - Artur Hara (kat. kata senior)
5 miejsce - Dawid Adamelak (kat. kata juniorów młodszych)
2 miejsce - Artur Hara (kat. semi - contact seniorów + 85 kg)
4 miejsce - Dawid Adamelak (kat. semi - contact juniorów młodszych - 45 kg)
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kyokushin Budokai
- Choszczno 12.12.2009 r.

3 miejsce - Dawid Adamelak (kat. kumite młodzik - 45 kg)
IX Puchar Pomorza Ashihara Karate - Słupsk 15.12.2009 r.
1 miejsce - drużynowo
Najlepszy zawodnik - Artur Hara
Nagroda za bojowość i hart ducha - Hubert Krzyk

SEZON STARTOWY 2010 rok

VI Ogólnopolski Puchar Podbeskidzia Ju Jitsu i Karate - Żywiec 13.03.2010 r.
2 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata senior)
4 miejsce - Dawid Adamelak(kat. kata juniorów młodszych)
4 miejsce - Dawid Adamelak (kat. semi - contact juniorów młodszych - 47 kg)
X Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 17.03.2010 r.
1 miejsce - drużynowo
Nagroda za bojowość i hart ducha - Dawid Wiśniewski
VIII Otwarty Puchar Polski Ashihara Karate - Darłówko 24-25.04.2010 r.
1 miejsce - drużynowo kata
1 miejsce - drużynowo kihon
1 miejsce - drużynowo sumo - grappling
1 miejsce - drużynowo kumite
Mistrzostwa Polski Północnej Kyokushin-kan Karate - Świnoujście 05.06.2010 r.
1 miejsce - Robert Wszelaki (kat. kumite chłopców do 12 lat + 43 kg)
1 miejsce - Bartosz Fieducik (kat. kumite seniorów + 80 kg)
III Międzynarodowy Turniej "Oyama Cup" - Świnoujście 16.10.2010 r.
3 miejsce - Robert Wszelaki (kat. kumite chłopców 12-13 lat)
4 miejsce - Dawid Adamelak (kat. kumite chłopców 12-13 lat)
X Puchar Pomorza Ashihara Karate - Słupsk 16.12.2010 r.
1 miejsce - drużynowo
Najlepszy zawodnik - Robert Wszelaki

SEZON STARTOWY 2011 rok

XI Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 17.04.2011 r.
2 miejsce - drużynowo
Okręgowy Turniej Ashihara Karate - Darłowo 29.05.2011 r.
2 miejsce - drużynowo
Ogólnopolski Turniej Ashihara Karate - Darłowo 19.10.2011 r.
1 miejsce - drużynowo
Nagroda za bojowość i hart ducha - Aleksander Czerwiński
XI Puchar Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 10.12.2011 r.
2 miejsce - drużynowo

SEZON STARTOWY 2012 rok

VIII Ogólnopolski Puchar Podbeskidzia Karate i Ju Jitsu - Żywiec 18.03.2012 r.
1 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata senior)
XII Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 24.03.2012 r.
1 miejsce - drużynowo
Najlepszy zawodnik - Kim Resner
Nagroda za bojowość i hart ducha - Aleksandra Siwek
Okręgowy Turniej Ashihara Karate - Darłowo 11.05.2012 r.
1 miejsce - drużynowo
Najlepszy zawodnik - Tomasz Mieczkowski
Turniej Ashihara Karate z okazji "DNIA DZIECKA" - Darłowo 01.06.2012 r.
1 miejsce - drużynowo
I Pomorski Turniej Ashihara Karate - Darłowo 26-27.10.2012 r.
1 miejsce - drużynowo
I Mikołajkowy Turniej Ashihara Karate - Darłowo 06.12.2012 r.
1 miejsce - drużynowo
Najlepszy zawodnik - Michał Gajewicz
XII Puchar Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 14-15.12.2012 r.
1 miejsce - drużynowo
Najlepszy zawodnik - Konrad Bądyra

SEZON STARTOWY 2013 rok

II Pomorski Turniej Ashihara Karate - Darłowo 04.02.2013 r.
1 miejsce - drużynowo
Najlepszy zawodnik - Michał Gajewicz
IX Ogólnopolski Puchar Podbeskidzia Karate i Ju Jitsu - Żywiec 09.03.2013 r.
3 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata senior)
XIII Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 22-23.03.2013 r.
1 miejsce - drużynowo
Najlepszy zawodnik - Wiktor Żmuda
Nagroda za bojowość i hart ducha - Aleksandra Siwek
Ogólnopolski Turniej Kihon i Kata Ashihara Karate - Darłowo
04.05.2013 r.

3 miejsce - drużynowo
II Turniej Ashihara Karate z okazji "DNIA DZIECKA" - Słupsk 01.06.2013 r.
1 miejsce - drużynowo
Letni Ogólnopolski Turniej Ashihara Karate - Darłowo 24.08.2013 r.
1 miejsce - drużynowo
Najlepszy zawodnik - Tomasz Mieczkowski
III Pomorski Turniej Ashihara Karate - Darłowo 26.10.2013 r.
1 miejsce - drużynowo
Nagroda za bojowość i hart ducha - Weronika Nowak
II Mikołajkowy Turniej Ashihara Karate - Darłowo 06.12.2013 r.
1 miejsce - drużynowo
XIII Puchar Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 13-14.12.2013 r.
1 miejsce - drużynowo

SEZON STARTOWY 2014 rok

XIV Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 21-22.03.2014 r.
1 miejsce - drużynowo
Najlepszy zawodnik - Konrad Bądyra
Nagroda za bojowość i hart ducha - Kamil Berliński
X Ogólnopolski Puchar Podbeskidzia Karate i Ju Jitsu - Żywiec
05.04.2014 r.

1 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata z bronią senior)
2 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata senior)
III Turniej Ashihara Karate z okazji "DNIA DZIECKA" - Darłowo 01.06.2014 r.
1 miejsce - drużynowo
IV Pomorski Turniej Ashihara Karate - Darłowo 18.10.2014 r.
1 miejsce - drużynowo
Puchar Europy Federacji I.K.B. w Sztukach Walki - Żywiec 25.10.2014 r.
1 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata senior)
2 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata z bronią senior)
Najlepszy zawodnik Pucharu Europy I.K.B w kata - Dariusz Winiarski
III Mikołajkowy Turniej Ashihara Karate - Darłowo 06.12.2014 r.
1 miejsce - drużynowo
XIV Puchar Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 12-13.12.2014 r.
1 miejsce - drużynowo
Najlepszy zawodnik - Łukasz Łukomski

SEZON STARTOWY 2015 rok

XV Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 13-14.03.2015 r.
1 miejsce - drużynowo
Najlepszy zawodnik - Łukasz Łukomski
XI Ogólnopolski Puchar Podbeskidzia Karate i Ju Jitsu - Żywiec 28.03.2015 r.
1 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata z bronią senior)
1 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata senior)
Najlepszy zawodnik Pucharu Podbeskidzia w kata - Dariusz Winiarski
IV Turniej Ashihara Karate z okazji "DNIA DZIECKA" - Darłowo
01.06.2015 r.

1 miejsce - drużynowo
Puchar Europy Federacji I.K.B. w Sztukach Walki - Żywiec 24.10.2015 r.
2 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata z bronią senior)
3 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata senior)
V Pomorski Turniej Ashihara Karate - Darłowo 28.10.2015 r.
1 miejsce - drużynowo
Najlepszy zawodnik - Igor Majewski
IV Mikołajkowy Turniej Ashihara Karate - Darłowo 06.12.2015 r.
1 miejsce - drużynowo
XV Puchar Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 16.12.2015 r.
1 miejsce - drużynowo
Najlepszy zawodnik - Igor Majewski

SEZON STARTOWY 2016 rok

Młodzieżowy Turniej Kyokushin Karate - Choszczno Cup 20.02.2016 r.
2 miejsce - Filip Perżyło (kat. kumite żak -35 kg)
3 miejsce - Igor Majewski (kat. kumite żak +35 kg)
XII Ogólnopolski Puchar Podbeskidzia Karate i Ju Jitsu - Żywiec 19.03.2016 r.
1 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata z bronią senior)
1 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata senior)
Najlepszy zawodnik Pucharu Podbeskidzia w kata - Dariusz Winiarski
XVI Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 23.03.2016 r.
1 miejsce - drużynowo
Najlepszy zawodnik - Filip Perżyło
Zachodniopomorska Olimpiada Karate Dzieci i Młodzieży - Wolin 23.04.2016 r.
1 miejsce - Filip Perżyło (kat. kumite chłopców 9-10 lat do 42 kg)
2 miejsce - Weronika Lubner (kumite dziewcząt 9-10 lat powyżej 32 kg)
3 miejsce - Kamil Zieliński (kat. kumite chłopców 7-8 lat do 35 kg)
3 miejsce - Igor Majewski (kat. kumite chłopców 9-10 lat powyżej 42 kg)
2 miejsce - Filip Perżyło (kat. grappling chłopców 8-9 lat do 40 kg)
3 miejsce - Kamil Zieliński (kat. grappling chłopców 8-9 lat do 35 kg)
3 miejsce - Igor Majewski (kat. grappling chłopców 8-9 lat do 45 kg)
VI Pomorski Turniej Ashihara Karate - Darłowo 01.05.2016 r.
1 miejsce - drużynowo
V Turniej Ashihara Karate z okazji "DNIA DZIECKA" - Darłowo
01.06.2016 r.

1 miejsce - drużynowo
Letnie Mistrzostwa Polski Północnej Ashihara Karate - Darłowo 26.08.2016 r.
2 miejsce - drużynowo
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Kyokushin Karate
- Międzyzdroje 22.10.2016 r.

2 miejsce - Filip Perżyło (kat. kumite chłopców 9-10 lat do 40 kg)
3 miejsce - Weronika Lubner (kumite dziewcząt 9-10 lat do 34 kg)
3 miejsce - Kamil Zieliński (kat. kumite chłopców 7-8 lat do 35 kg)
1 miejsce - Kamil Zieliński (kat. grappling chłopców 8-9 lat do 35 kg)
Puchar Europy Federacji I.K.B. w Sztukach Walki - Żywiec 29.10.2016 r.
1 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata senior)
1 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata z bronią senior)
VII Pomorski Turniej Ashihara Karate - Darłowo 05.11.2016 r.
2 miejsce - drużynowo
V Mikołajkowy Turniej Ashihara Karate - Dobiesław 03.12.2016 r.
1 miejsce - drużynowo
XVI Puchar Pomorza Ashihara Karate - Dobiesław 17.12.2016 r.
1 miejsce - drużynowo

SEZON STARTOWY 2017 rok

XVII Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 14.02.2017 r.
2 miejsce - drużynowo
XIII Ogólnopolski Puchar Podbeskidzia Karate i Ju Jitsu - Żywiec
18.03.2017 r.

3 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata senior)
3 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata z bronią senior)
VIII Pomorski Turniej Ashihara Karate - Dobiesław 30.04.2017 r.
1 miejsce - drużynowo
XVII Puchar Pomorza Ashihara Karate - Darłowo 03.05.2017 r.
1 miejsce - drużynowo
VI Turniej Ashihara Karate z okazji "DNIA DZIECKA" - Darłowo
01.06.2017 r.

1 miejsce - drużynowo